OBAVIJEST RODITELJIMA - UDŽBENICI ZA ŠKOLSKU GODINU 2017./2018.

Učenici će i ove godine dobiti besplatne obvezne udžbenike za sljedeću školsku godinu. Udžbenici će se moći preuzeti prije početka školske godine s obzirom da pojedine komplete treba dopuniti pojedinim udžbenicima koji nedostaju. Obavijest o datumu i vremenu preuzimanja udžbenika bit će na vrijeme dostupna.

Radne bilježnice roditelji nabavljaju samostalno.

Popisi potrebnih radnih bilježnica za svaki razred izloženi su kod glavnog ulaza u školu, a mogu se pogledati i ispisati iz priloženog popisa udžbenika koji se koriste u OŠ Kuršanec. Osim toga, svaki učenik će dobiti popis radnih bilježnica (i radnih udžbenika) koje mora samostalno nabaviti.

Pojedini udžbenici u nižim razredima su radni te nisu upotrebljivi. Radne udžbenike roditelji također nabavljaju samostalno, osim za učenike prvog razreda.

Učenici prvog razreda dobivaju komplete udžbenika, uključujući i radne udžbenike.

Radni udžbenici:

PČELICA POČETNICA - I. DIO : za 1. razred osnovne škole + slovarica  (Sonja Ivić, Marija Krmpotić-Dabo)

PČELICA POČETNICA - II. DIO : za 1. razred osnovne škole + listići (Sonja Ivić, Marija Krmpotić-Dabo)

MOJ SRETNI BROJ 1 : udžbenik matematike s višemedijskim nastavnim materijalima u prvom razredu osnovne škole (Dubravka Miklec, Graciella Prtajin, Sanja Jakovljević Rogić)

MOJ SRETNI BROJ 2 : udžbenik matematike s višemedijskim nastavnim materijalima u drugom razredu osnovne škole (Dubravka Miklec, Graciella Prtajin, Sanja Jakovljević Rogić)

DIP IN 3 : udžbenik engleskog jezika s višemedijskim nastavnim materijalima u trećem razredu osnovne škole - 3. godina učenja (Maja Mardešić)

MOJ SRETNI BROJ 3 : udžbenik matematike s višemedijskim nastavnim materijalima u trećem razredu osnovne škole (Dubravka Miklec, Sanja Jakovljević Rogić, Graciella Prtajin, Sandra Binder, Nataša Mesaroš Grgurić, Julija Vejić)

SLOVO PO SLOVO 3 - 1. POLUGODIŠTE : integrirani radni udžbenik hrvatskog jezika i književnosti u trećem razredu osnovne škole (Terezija Zokić, Benita Vladušić)

SLOVO PO SLOVO 3 - 2. POLUGODIŠTE : integrirani radni udžbenik hrvatskog jezika i književnosti u trećem razredu osnovne škole (Terezija Zokić, Benita Vladušić)

MOJ SRETNI BROJ 4 : udžbenik matematike s višemedijskim nastavnim materijalima u četvrtom razredu osnovne škole (Dubravka Miklec, Sanja Jakovljević Rogić, Graciella Prtajin, Sandra Binder, Nataša Mesaroš Grgurić, Julija Vejić)

DIP IN 4 : udžbenik engleskog jezika s višemedijskim nastavnim materijalima u četvrtom razredu osnovne škole - 4. godina učenja (Suzana Ban, Dubravka Blažić)

Priloženi dokumenti:
OS_Kursanec-odabir_udzbenika_2016_2017.xlsx (28.46 KB)

objavio: Dražen Oletić   datum: 5. 7. 2017.

« Listopad 2017 »

17.10.2017. 09:51
Prijavite se na radionicu „e-Škole scenariji poučavanja: ideje za suvremenu primjenu IKT-a u nastavi“
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet poziva sve zainteresirane nastavnike na prijavu i sudjelovanje na radionici pod nazivom „e-Škole scenariji poučavanja: ideje za suvremenu primjenu IKT-a u nastavi“.

13.10.2017. 15:35
Održan drugi TeachMeet u sklopu projekta „e-Škole“
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet održala je danas drugi TeachMeet, susret nastavnika koji aktivno sudjeluju u okviru zajednice praktičara, organizirane u sklopu provedbe nacionalnog pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“.

12.10.2017. 10:32
e-Škole na Europskom tjednu regija i gradova
Pod geslom „Regije i gradovi rade na boljoj budućnosti“ u Bruxellesu se od 9. do 12. listopada 2017. godine održao Europski tjedan regija i gradova u okviru kojeg su organizirane brojne radne sjednice, radionice i paneli za gotovo 6000 sudionika iz svih zemalja EU.