Skupljanje donacija

„Our friendliest friends doggies“

(Naši najbolji prijatelji psi)

Tijekom jedanaestog mjeseca skupljamo donacije za sklonište za napuštene pse u Čakovcu (azil „Prijatelji“). Ovim putem vas molimo da, ako možete i želite, donirate nešto od sljedećeg:

• Suhu hranu za pse
  • Tjesteninu ili rižu
  • Papirnate ručnike
  • Stare platnene ručnike, plahte, krpe
  • Sredstva za čišćenje i dezinfekciju

Jedan od najljepših načina doniranja i pomaganja psima u skloništu jest kroz vrlo popularni program kumstva “Prijatelji za prijatelje”. Programu su se u četiri godine od pokretanja priključili brojni ljudi koji su svojim godišnjim donacijama u iznosu od 99 kuna pridonijeli boljem djelovanju skloništa.

U programu kumstva “Prijatelji za Prijatelje” možete izabrati jednog ili više pasa između 400 štićenika skloništa i uplatom donacije postati mu kuma ili kum. Ako želite, prema Vašoj želji možemo izabrati psa umjesto Vas.

Stoga, ako želite pomoći životinjama koje trenutno nemaju trajni dom, a niste u mogućnosti sami im ga pružiti, postanite im kum ili kuma. Za sklonište “Prijatelji” podrška građana, odnosno Vaša podrška iznimno je važna i nužna. 400 pasa čakovečkog skloništa treba vašu pomoć, 400 dobrih duša čeka svoju kumu ili kuma. Budite i Vi jedna/jedan od njih.

Voditelj projekta je učiteljica engleskoga jezika, Tamara Kronast, a u projektu joj pomažu učiteljice Jasminka Poljanec i Svjetlana Zlatarek i učitelj Dražen Oletić.

Donacije za azil će se skupljati u učionici broj 2.

objavio: Jasminka Poljanec Tamara Kronast Dražen Oletić   datum: 15. 11. 2016.

« Listopad 2017 »

17.10.2017. 09:51
Prijavite se na radionicu „e-Škole scenariji poučavanja: ideje za suvremenu primjenu IKT-a u nastavi“
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet poziva sve zainteresirane nastavnike na prijavu i sudjelovanje na radionici pod nazivom „e-Škole scenariji poučavanja: ideje za suvremenu primjenu IKT-a u nastavi“.

13.10.2017. 15:35
Održan drugi TeachMeet u sklopu projekta „e-Škole“
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet održala je danas drugi TeachMeet, susret nastavnika koji aktivno sudjeluju u okviru zajednice praktičara, organizirane u sklopu provedbe nacionalnog pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“.

12.10.2017. 10:32
e-Škole na Europskom tjednu regija i gradova
Pod geslom „Regije i gradovi rade na boljoj budućnosti“ u Bruxellesu se od 9. do 12. listopada 2017. godine održao Europski tjedan regija i gradova u okviru kojeg su organizirane brojne radne sjednice, radionice i paneli za gotovo 6000 sudionika iz svih zemalja EU.