Skupljanje donacija

„Our friendliest friends doggies“

(Naši najbolji prijatelji psi)

Tijekom jedanaestog mjeseca skupljamo donacije za sklonište za napuštene pse u Čakovcu (azil „Prijatelji“). Ovim putem vas molimo da, ako možete i želite, donirate nešto od sljedećeg:

• Suhu hranu za pse
  • Tjesteninu ili rižu
  • Papirnate ručnike
  • Stare platnene ručnike, plahte, krpe
  • Sredstva za čišćenje i dezinfekciju

Jedan od najljepših načina doniranja i pomaganja psima u skloništu jest kroz vrlo popularni program kumstva “Prijatelji za prijatelje”. Programu su se u četiri godine od pokretanja priključili brojni ljudi koji su svojim godišnjim donacijama u iznosu od 99 kuna pridonijeli boljem djelovanju skloništa.

U programu kumstva “Prijatelji za Prijatelje” možete izabrati jednog ili više pasa između 400 štićenika skloništa i uplatom donacije postati mu kuma ili kum. Ako želite, prema Vašoj želji možemo izabrati psa umjesto Vas.

Stoga, ako želite pomoći životinjama koje trenutno nemaju trajni dom, a niste u mogućnosti sami im ga pružiti, postanite im kum ili kuma. Za sklonište “Prijatelji” podrška građana, odnosno Vaša podrška iznimno je važna i nužna. 400 pasa čakovečkog skloništa treba vašu pomoć, 400 dobrih duša čeka svoju kumu ili kuma. Budite i Vi jedna/jedan od njih.

Voditelj projekta je učiteljica engleskoga jezika, Tamara Kronast, a u projektu joj pomažu učiteljice Jasminka Poljanec i Svjetlana Zlatarek i učitelj Dražen Oletić.

Donacije za azil će se skupljati u učionici broj 2.

objavio: Jasminka Poljanec Tamara Kronast Dražen Oletić   datum: 15. 11. 2016.

« Kolovoz 2017 »

02.08.2017. 12:50
Poziv na prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet priprema provedbu postupka javne nabave za „Nabavu visokodostupnog sustava za upravljanje API pozivima u pilot projektu “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)”.

10.07.2017. 13:05
Ministrica Divjak dala podršku projektu e-Škole
Zahvaljujući pilot projektu „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“, 151 škola će od jeseni biti spremna za primjenu modernijeg poučavanja koje će obilovati novim sadržajima i mogućnostima, rečeno je danas na predstavljanju dosadašnjih rezultata ovog projekta kojeg provodi Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet.

01.07.2017. 14:56
Ispunite upitnik o digitalnim kompetencijama u okviru projekta CRISS
U siječnju 2017. godine započeo je CRISS (Demonstration of a scalable and cost-effective cloud-based digital learning infrastructure through the Certification of digital competences in primary and secondary schools) projekt iz programa Europske unije Obzor 2020.