Skupljanje donacija

„Our friendliest friends doggies“

(Naši najbolji prijatelji psi)

Tijekom jedanaestog mjeseca skupljamo donacije za sklonište za napuštene pse u Čakovcu (azil „Prijatelji“). Ovim putem vas molimo da, ako možete i želite, donirate nešto od sljedećeg:

• Suhu hranu za pse
  • Tjesteninu ili rižu
  • Papirnate ručnike
  • Stare platnene ručnike, plahte, krpe
  • Sredstva za čišćenje i dezinfekciju

Jedan od najljepših načina doniranja i pomaganja psima u skloništu jest kroz vrlo popularni program kumstva “Prijatelji za prijatelje”. Programu su se u četiri godine od pokretanja priključili brojni ljudi koji su svojim godišnjim donacijama u iznosu od 99 kuna pridonijeli boljem djelovanju skloništa.

U programu kumstva “Prijatelji za Prijatelje” možete izabrati jednog ili više pasa između 400 štićenika skloništa i uplatom donacije postati mu kuma ili kum. Ako želite, prema Vašoj želji možemo izabrati psa umjesto Vas.

Stoga, ako želite pomoći životinjama koje trenutno nemaju trajni dom, a niste u mogućnosti sami im ga pružiti, postanite im kum ili kuma. Za sklonište “Prijatelji” podrška građana, odnosno Vaša podrška iznimno je važna i nužna. 400 pasa čakovečkog skloništa treba vašu pomoć, 400 dobrih duša čeka svoju kumu ili kuma. Budite i Vi jedna/jedan od njih.

Voditelj projekta je učiteljica engleskoga jezika, Tamara Kronast, a u projektu joj pomažu učiteljice Jasminka Poljanec i Svjetlana Zlatarek i učitelj Dražen Oletić.

Donacije za azil će se skupljati u učionici broj 2.

objavio: Jasminka Poljanec Tamara Kronast Dražen Oletić   datum: 15. 11. 2016.

« Veljača 2018 »

23.02.2018. 14:08
.hr domena slavi 25 godina postojanja
CARNET je danas obilježio 25 godina otkako je Hrvatska dobila svoju nacionalnu domenu te tako postala priznata i u globalnom internetskom prostoru.

13.02.2018. 16:47
Potpredsjednik Europske komisije posjetio OŠ Izidora Kršnjavoga
Potpredsjednik Europske komisije, Andrus Ansip koji danas boravi u službenom posjetu Republici Hrvatskoj, obišao je zajedno s predsjednicom Republike Hrvatske, Kolindom Grabar-Kitarović te ravnateljem CARNET-a, Goranom Kezunovićem zagrebačku Osnovnu školu Izidora Kršnjavoga, jednu od 151 škole koja je uključena u provedbu pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“.

05.02.2018. 11:45
Obilježite s nama Dan sigurnijeg Interneta
Povodom Dana sigurnijeg Interneta, koji se obilježava u utorak, 6. veljače 2018. godine Nacionalni CERT će s početkom u 12 i 30 sati održati webinar naslovljen "WannaCry - Dani nesigurnog Interneta"