IZABRANA PREDSJEDNICA, ZAMJENICA I TAJNIK VIJEĆA UČENIKA

18.11.2016.g. na drugom sastanku Vijeća učenika provedeni su predsjednički izbori.  Kandidati za predsjednika u dvogodišnjem mandatu bili su : Brendon Oršuš (5.b), Romeo Horvat (5.d), Nino Ignac (7.a), Lana Vinković (7.b) i Elena Tomašić (7.b). Koordinator izbora bila je pedagoginja Koraljka Bendelja. Nakon utvrđenog kvoruma  prisutnih vijećnika  ustanovljeno  je da se Romeo Horvat nije pojavio na početku sastanka te su vijećnici izglasali da više nije u kandidaturi. Preostalih četvero kandidata predstavilo se vijećnicima. Nakon toga izabrano je izborno povjerenstvo u sastavu: Valentina Zanjko - predsjednica, David Tušek i Mateo Pec članovi. Zadaci su im bili sljedeći: utvrditi po registru birača broj prisutnih, podijeliti biračke listiće, pratiti valjanost ubacivanja listića u glasačku kutiju,  prebrojiti glasove i proglasiti predsjednika, zamjenika i tajnika (zapisničara). Nakon prebrojenih  glasova uvjerljivo je pobijedila Elena Tomašić. Budući da su Lana Vinković i Nino Ignac imali isti broj glasova, vijećnici su javnim glasovanjem izglasavali zamjenika predsjednici. Lana Vinković dobila je veći broj glasova i postala zamjenica predsjednice, dok je Nino Ignac postao tajnik (zapisničar). Mandat predsjednici, zamjenici i tajniku traje dvije godine.

Fotografiju izabranih voditelja i cijelog sastava Vijeća učenika pogledajte pod opširnije.

objavio: Koraljka Bendelja Dražen Oletić   datum: 23. 11. 2016.

« Lipanj 2017 »

20.06.2017. 12:51
CARNet donirao sustav za praćenje kakvoće zraka Tehničkoj školi u Sisku
Tijekom dana mnogi od nas većinu vremena provode u zatvorenom prostoru – kod kuće, na poslu ili u školi. Kakvoća zraka koji udišemo u zatvorenom prostoru ima izravan utjecaj na naše zdravlje, a loša kakvoća zraka u zatvorenom prostoru može štetiti osjetljivim skupinama stanovništva u koje spadaju i djeca.

20.06.2017. 11:02
Poziv na prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet priprema provedbu postupka javne nabave za „Nabavu opreme za regionalne obrazovne centre u okviru projekta “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)” i „Nabavu visokodostupnog sustava za pohranu i analizu strukturiranih i nestrukturiranih podataka u okviru projekta “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)”.

02.06.2017. 13:40
Webinar: My SUSI Experience
U ponedjeljak 5. lipnja 2017. godine, od 20 do 21 sat, Hrvatsko udruženje profesora engleskog (HUPe) u suradnji s CARNetom održat će webinar pod nazivom “My SUSI Experience”.