Kreativnost na djelu : oslikavanje vrata

U sklopu uređenja interijera škole učenik Renato Ignac iz 8. c razreda pod mentorstvom učiteljice likovne kulture Ide Domišljanović oslikao je vrata ureda pedagoginje i defektologinje te vrata školske knjižnice. Vrata su tako dobila novi i svježi izgled i svi se slažemo da je posao odrađen vrhunski.

Na vratima ureda pedagoginje i defektologinje je smješko, a na vratima školske knjižnice mali princ iz popularne istoimene knjige Saint-Exupéryja koja je ujedno lektira za 8. razred. Osim toga, zanimljiv je podatak da je knjiga Mali princ do sada objavljena u više od dvadeset pet milijuna primjeraka, prevedena na šezdesetak jezika i prema nekim izvorima, treća je najčitanija knjiga na svijetu nakon Biblije i Kurana.

Učenici polaznici likovne grupe i učiteljica Ida Domišljanović poručuju da tu neće stati, s oslikavanjem vrata i zidova nastavljaju i dalje. Na red dolaze vrata učionica, a mi svi s nestrpljenjem očekujemo nove motive koji će nas uveseljavati. smiley

Fotografije pogledajte pod opširnije.

objavio: Jasmina Balog   datum: 31. 1. 2017.

« Rujan 2018 »

29.08.2018. 10:24
Webinar za učenike i roditelje: analitike učenja u e-Školama
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET organizira webinar na temu sustava za analitike učenja koji je osmišljen u okviru pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“.

28.08.2018. 13:51
Pilot projektom e-Škole značajno povećana digitalna zrelost 10 posto hrvatskih škola
Povećanje razine digitalne zrelosti 10 posto hrvatskih osnovnih i srednjih škola glavni je rezultat uspješno završenog pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“ kojeg je Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET započela s partnerima 2015. godine.

02.08.2018. 13:06
Pilot projektom e-Škole započela digitalna transformacija škola u Hrvatskoj
Škole koje sudjeluju u CARNET-ovom pilot projektu "e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola" značajno su napredovale u primjeni digitalnih tehnologija, pokazuju rezultati završnog vrednovanja digitalne zrelosti škola koje su CARNET i Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu (FOI), akademski partner na projektu, proveli u razdoblju od veljače do travnja ove godine.