Kreativnost na djelu : oslikavanje vrata

U sklopu uređenja interijera škole učenik Renato Ignac iz 8. c razreda pod mentorstvom učiteljice likovne kulture Ide Domišljanović oslikao je vrata ureda pedagoginje i defektologinje te vrata školske knjižnice. Vrata su tako dobila novi i svježi izgled i svi se slažemo da je posao odrađen vrhunski.

Na vratima ureda pedagoginje i defektologinje je smješko, a na vratima školske knjižnice mali princ iz popularne istoimene knjige Saint-Exupéryja koja je ujedno lektira za 8. razred. Osim toga, zanimljiv je podatak da je knjiga Mali princ do sada objavljena u više od dvadeset pet milijuna primjeraka, prevedena na šezdesetak jezika i prema nekim izvorima, treća je najčitanija knjiga na svijetu nakon Biblije i Kurana.

Učenici polaznici likovne grupe i učiteljica Ida Domišljanović poručuju da tu neće stati, s oslikavanjem vrata i zidova nastavljaju i dalje. Na red dolaze vrata učionica, a mi svi s nestrpljenjem očekujemo nove motive koji će nas uveseljavati. smiley

Fotografije pogledajte pod opširnije.

objavio: Jasmina Balog   datum: 31. 1. 2017.

« Kolovoz 2017 »

02.08.2017. 12:50
Poziv na prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet priprema provedbu postupka javne nabave za „Nabavu visokodostupnog sustava za upravljanje API pozivima u pilot projektu “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)”.

10.07.2017. 13:05
Ministrica Divjak dala podršku projektu e-Škole
Zahvaljujući pilot projektu „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“, 151 škola će od jeseni biti spremna za primjenu modernijeg poučavanja koje će obilovati novim sadržajima i mogućnostima, rečeno je danas na predstavljanju dosadašnjih rezultata ovog projekta kojeg provodi Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet.

01.07.2017. 14:56
Ispunite upitnik o digitalnim kompetencijama u okviru projekta CRISS
U siječnju 2017. godine započeo je CRISS (Demonstration of a scalable and cost-effective cloud-based digital learning infrastructure through the Certification of digital competences in primary and secondary schools) projekt iz programa Europske unije Obzor 2020.