Mirela osvojila prvu nagradu na Ruži međimurskoj

U Domu kulture u Donjem Vidovcu u utorak, 30. travnja održana je šesta umjetnička manifestacija međimurskih osnovnoškolaca naziva „Ruža međimurska“. Projekt je uz potporu Općine Donji Vidovec pokrenula III. Osnovna škola Čakovec, a ovogodišnji suorganizator bila je Osnovna škola Sveta Marija.

Već tradicionalno „Ruža međimurska“ okuplja mlade umjetnike osnovnih škola Međimurske županije s ciljem očuvanja kulturne i povijesne baštine ovog kraja, a širu zajednicu nastoji podsjetiti na zaboravljene pojedince, pjesnike i pisce te stare zanate međimurskog kraja. Ovogodišnja manifestacija posvećena je svetomarskom orguljašu i skladatelju Ivanu Mustaču-Kantoru koji je svojim glazbenim stvaralaštvom zadužio Međimurje.

Na natječaj je pristiglo 17 literarnih i 31 likovnih radova. Iz naše škole na natječaju su sudjelovale Mirela Kalanjoš (7.d) i Maja Katalenić iz 5. b razreda. Naša učenica Mirela Kalanjoš (7.d) osvojila je u kategoriji likovnih radova prvu nagradu pod mentorstvom učiteljice Ide Domišljanović. Čestitke Mireli i učiteljici Idi na sjajnim rezultatima!!

objavio: Jasmina Balog   datum: 9. 5. 2019.

« Prosinac 2020 »

03.12.2020. 14:52
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET, u sklopu II. faze programa "e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u svrhu stvaranja digitalno zrelih škola za 21. stoljeće", ... The post Nabava usluga testiranja pristupačnosti sadržaja i usluga u sklopu II. faze programa ,,e-Škole" appeared first on CARNET .

03.12.2020. 08:01
VAZNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju Licko-senjske zupanije
Postovani, Uslijed prekida opskrbe elektricnom energijom nasih uredjaja u zupanijskom cvoristu u Gospicu, doslo je do prekida mrezne povezanosti prema ustanovama na podrucju Licko-senjske zupanije. Za sad jos nismo dobili ... The post VAZNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju Licko-senjske zupanije appeared first on CARNET .

30.11.2020. 02:01
INFO Ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju Istarske zupanije
Postovani, Oko 23 sata je ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju Istarske zupanije. Ne ocekujemo nove prekide. Zahvaljujemo na razumjevanju. Srdacan pozdrav, — Mrezni operativni centar (Network Operations Center) Odjel ... The post INFO Ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju Istarske zupanije appeared first on CARNET .