Obilježili smo Dan škole

„Dijete uvijek može naučiti odrasloga trima stvarima: da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi.“ (Paulo Coelho)

Povodom Dana škole, u petak 20. svibnja, održana je svečana priredba na kojoj su se okupili djelatnici škole, učenici i njihovi roditelji. Priredbi su prisustvovali i gradonačelnica Čakovca Ljerka Cividini i pročelnik Upravnog odjela za društvene djelatnosti David Vugrinec. Svečana priredba održana je u holu škole, a učenici nižih i viših razreda oduševili su sve prisutne svojim recitacijama, igrokazom, plesom i pjesmama. Svojim izvedbama razveselili su naša srca i ozarili nam lica kako to samo djeca umiju. Osim što izvrsno plešu, pjevaju, glume i krasnoslove, učenici su postizali i izvrsne rezultate na natjecanjima, smotrama i natječajima. Ovom im je prigodom, kao i njihovim mentorima, ravnateljica škole Darja Borković uručila prigodne nagrade za njihove uspjehe. Djelatnici škole dostojno su se oprostili i s djelatnicima koji odlaze u zasluženu mirovinu: učiteljicom Biserkom, kuharicom Sanjom i domarom Vladimirom.

Za odličnu organizaciju, konferansu i pripremu učenika zaslužni su učitelji:  Nina Benko, Ljerka Lacković, Anamarija Mihić, Marija Šobak Potočnjak, Jasminka Poljanec, Zvonka Rakuša i Maja Punčec. Hvala i učiteljicama Idi Domišljanović i Sandri Katić koje su uljepšale prostor škole te učiteljima Tomislavu Magdaleniću i Draženu Oletiću na tehničkoj podršci! (Maja Punčec, učiteljica hrv. jezika)

Fotografije možete pogledati u galeriji.

objavio: Jasmina Balog   datum: 25. 5. 2022.