Skupljanje donacija

„Our friendliest friends doggies“

(Naši najbolji prijatelji psi)

Tijekom jedanaestog mjeseca skupljamo donacije za sklonište za napuštene pse u Čakovcu (azil „Prijatelji“). Ovim putem vas molimo da, ako možete i želite, donirate nešto od sljedećeg:

• Suhu hranu za pse
  • Tjesteninu ili rižu
  • Papirnate ručnike
  • Stare platnene ručnike, plahte, krpe
  • Sredstva za čišćenje i dezinfekciju

Jedan od najljepših načina doniranja i pomaganja psima u skloništu jest kroz vrlo popularni program kumstva “Prijatelji za prijatelje”. Programu su se u četiri godine od pokretanja priključili brojni ljudi koji su svojim godišnjim donacijama u iznosu od 99 kuna pridonijeli boljem djelovanju skloništa.

U programu kumstva “Prijatelji za Prijatelje” možete izabrati jednog ili više pasa između 400 štićenika skloništa i uplatom donacije postati mu kuma ili kum. Ako želite, prema Vašoj želji možemo izabrati psa umjesto Vas.

Stoga, ako želite pomoći životinjama koje trenutno nemaju trajni dom, a niste u mogućnosti sami im ga pružiti, postanite im kum ili kuma. Za sklonište “Prijatelji” podrška građana, odnosno Vaša podrška iznimno je važna i nužna. 400 pasa čakovečkog skloništa treba vašu pomoć, 400 dobrih duša čeka svoju kumu ili kuma. Budite i Vi jedna/jedan od njih.

Voditelj projekta je učiteljica engleskoga jezika, Tamara Kronast, a u projektu joj pomažu učiteljice Jasminka Poljanec i Svjetlana Zlatarek i učitelj Dražen Oletić.

Donacije za azil će se skupljati u učionici broj 2.

objavio: Jasminka Poljanec Tamara Kronast Dražen Oletić   datum: 15. 11. 2016.

« Lipanj 2017 »

20.06.2017. 12:51
CARNet donirao sustav za praćenje kakvoće zraka Tehničkoj školi u Sisku
Tijekom dana mnogi od nas većinu vremena provode u zatvorenom prostoru – kod kuće, na poslu ili u školi. Kakvoća zraka koji udišemo u zatvorenom prostoru ima izravan utjecaj na naše zdravlje, a loša kakvoća zraka u zatvorenom prostoru može štetiti osjetljivim skupinama stanovništva u koje spadaju i djeca.

20.06.2017. 11:02
Poziv na prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet priprema provedbu postupka javne nabave za „Nabavu opreme za regionalne obrazovne centre u okviru projekta “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)” i „Nabavu visokodostupnog sustava za pohranu i analizu strukturiranih i nestrukturiranih podataka u okviru projekta “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)”.

02.06.2017. 13:40
Webinar: My SUSI Experience
U ponedjeljak 5. lipnja 2017. godine, od 20 do 21 sat, Hrvatsko udruženje profesora engleskog (HUPe) u suradnji s CARNetom održat će webinar pod nazivom “My SUSI Experience”.