KREATIVNO – INTERAKTIVNA RADIONICA I SNIMANJE DOKUMENTARNOG FILMA U OŠ KURŠANEC

Kroz provedbu projekta „POMOĆNICI U NASTAVi“ u PETAK, 2.12.2016. od 16:30 – 17:30 h u OŠ KURŠANEC održana je KREATIVNO-INTERAKTIVNA RADIONICA te snimanje DOKUMENTARNOG FILMA.

U radionici je sudjelovalo 13 djece koja ove godine imaju pomoćnika u nastavi (Projekt Grada Čakovca u suradnji s Udrugom Čakra), jedan njihov vršnjak iz razreda kojeg su sami odabrali, te jedan od roditelja za svako dijete koje ima pomoćnika u nastavi. Voditeljica navedene radionice Andreja i sama je pomoćnica u nastavi u OŠ Ivanovec te je zajedno sa svojim ekipom naučila našu djecu izrađivati unikatni odjevni predmet – oslikavanje majice. Svako dijete koje ima pomoćnika u nastavi izradilo je svoju unikatnu majicu zajedno sa svojim prijateljem iz razreda te roditeljem. Sve što im je bilo potrebno je majica, marker, izbjeljivač, malo dobre volje, ustrajnosti i dobre upute naše gošće Andreje iz OŠ Ivanovec. Djeca, roditelji i defektologinja Anita pritom su se vrlo dobro zabavili. Tijek radionice je snimljen te će zajedno s isječcima događanja s ostalih radionica iz I., II. i III. OŠ Čakovec, OŠ Ivanovec, Centra za odgoj i obrazovanje Čakovec biti kreiran zajednički dokumentarni film koji će biti prikazan na mrežnim stranicama Grada Čakovca.

Fotografije pogledajte u foto-galeriji.

Koordinatorica za Pomoćnike u nastavi

Anita Hrelja, prof.socijalni pedagog

objavio: Dražen Oletić Anita Hrelja   datum: 6. 12. 2016.

« Lipanj 2017 »

20.06.2017. 12:51
CARNet donirao sustav za praćenje kakvoće zraka Tehničkoj školi u Sisku
Tijekom dana mnogi od nas većinu vremena provode u zatvorenom prostoru – kod kuće, na poslu ili u školi. Kakvoća zraka koji udišemo u zatvorenom prostoru ima izravan utjecaj na naše zdravlje, a loša kakvoća zraka u zatvorenom prostoru može štetiti osjetljivim skupinama stanovništva u koje spadaju i djeca.

20.06.2017. 11:02
Poziv na prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet priprema provedbu postupka javne nabave za „Nabavu opreme za regionalne obrazovne centre u okviru projekta “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)” i „Nabavu visokodostupnog sustava za pohranu i analizu strukturiranih i nestrukturiranih podataka u okviru projekta “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)”.

02.06.2017. 13:40
Webinar: My SUSI Experience
U ponedjeljak 5. lipnja 2017. godine, od 20 do 21 sat, Hrvatsko udruženje profesora engleskog (HUPe) u suradnji s CARNetom održat će webinar pod nazivom “My SUSI Experience”.