POMOZIMO STARIJIMA I UČINIMO IM ŽIVOT LJEPŠIM

Učenici 7. b razreda sa svojom razrednicom Jasminkom Poljanec i ove su školske godine odlučili provesti humanitarnu akciju „POMOZIMO STARIJIMA I UČINIMO IM ŽIVOT LJEPŠIM“. Uoči božićnih i novogodišnjih blagdana (28.12.) posjetili su te prigodnim poklonima - osnovnim živežnim namirnicama, darivali najstarije žitelje tzv. dravskog bazena - Justinu Trupković iz Totovca, Rozaliju Zanjko iz Šandorovca, Rozaliju Bogdan iz romskog naselja Kuršanec - Lug, Mariju Kontek iz Kuršanca i Rozaliju Plaftak iz Novog Sela na Dravi. Novac za poklone učenici su pribavili skupljajući plastične boce. Osim živežnih namirnica, svojim starijim sumještankama poklonili su i božićne aranžmane, čestitke i boriće napravljene od papirnatih rola i ukrasa koje su izradili u školi. U svakoj su kući bili lijepo dočekani,a nekima su od radosti potekle i suze. Ljubav prema starijima i briga za njih osnovni je cilj ove akcije koja će se provesti i uoči Uskrsa.

Fotografije pogledajte pod opširnije.

objavio: Dražen Oletić   datum: 28. 12. 2016.

« Lipanj 2017 »

20.06.2017. 12:51
CARNet donirao sustav za praćenje kakvoće zraka Tehničkoj školi u Sisku
Tijekom dana mnogi od nas većinu vremena provode u zatvorenom prostoru – kod kuće, na poslu ili u školi. Kakvoća zraka koji udišemo u zatvorenom prostoru ima izravan utjecaj na naše zdravlje, a loša kakvoća zraka u zatvorenom prostoru može štetiti osjetljivim skupinama stanovništva u koje spadaju i djeca.

20.06.2017. 11:02
Poziv na prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet priprema provedbu postupka javne nabave za „Nabavu opreme za regionalne obrazovne centre u okviru projekta “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)” i „Nabavu visokodostupnog sustava za pohranu i analizu strukturiranih i nestrukturiranih podataka u okviru projekta “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)”.

02.06.2017. 13:40
Webinar: My SUSI Experience
U ponedjeljak 5. lipnja 2017. godine, od 20 do 21 sat, Hrvatsko udruženje profesora engleskog (HUPe) u suradnji s CARNetom održat će webinar pod nazivom “My SUSI Experience”.