Kreativnost na djelu : oslikavanje vrata

U sklopu uređenja interijera škole učenik Renato Ignac iz 8. c razreda pod mentorstvom učiteljice likovne kulture Ide Domišljanović oslikao je vrata ureda pedagoginje i defektologinje te vrata školske knjižnice. Vrata su tako dobila novi i svježi izgled i svi se slažemo da je posao odrađen vrhunski.

Na vratima ureda pedagoginje i defektologinje je smješko, a na vratima školske knjižnice mali princ iz popularne istoimene knjige Saint-Exupéryja koja je ujedno lektira za 8. razred. Osim toga, zanimljiv je podatak da je knjiga Mali princ do sada objavljena u više od dvadeset pet milijuna primjeraka, prevedena na šezdesetak jezika i prema nekim izvorima, treća je najčitanija knjiga na svijetu nakon Biblije i Kurana.

Učenici polaznici likovne grupe i učiteljica Ida Domišljanović poručuju da tu neće stati, s oslikavanjem vrata i zidova nastavljaju i dalje. Na red dolaze vrata učionica, a mi svi s nestrpljenjem očekujemo nove motive koji će nas uveseljavati. smiley

Fotografije pogledajte pod opširnije.

objavio: Jasmina Balog   datum: 31. 1. 2017.

« Lipanj 2017 »

20.06.2017. 12:51
CARNet donirao sustav za praćenje kakvoće zraka Tehničkoj školi u Sisku
Tijekom dana mnogi od nas većinu vremena provode u zatvorenom prostoru – kod kuće, na poslu ili u školi. Kakvoća zraka koji udišemo u zatvorenom prostoru ima izravan utjecaj na naše zdravlje, a loša kakvoća zraka u zatvorenom prostoru može štetiti osjetljivim skupinama stanovništva u koje spadaju i djeca.

20.06.2017. 11:02
Poziv na prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet priprema provedbu postupka javne nabave za „Nabavu opreme za regionalne obrazovne centre u okviru projekta “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)” i „Nabavu visokodostupnog sustava za pohranu i analizu strukturiranih i nestrukturiranih podataka u okviru projekta “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)”.

02.06.2017. 13:40
Webinar: My SUSI Experience
U ponedjeljak 5. lipnja 2017. godine, od 20 do 21 sat, Hrvatsko udruženje profesora engleskog (HUPe) u suradnji s CARNetom održat će webinar pod nazivom “My SUSI Experience”.