Ines osvojila drugo mjesto na natječaju „Cvjetići sv. Antuna“

Povodom  20. Obljetnice Župe sv. Antuna Padovanskoga (Čakovec – Jug), a vezano uz nadolazeći blagdan Antunova u spomenutoj župi raspisan je duhovni natječaj "Cvjetići sv. Antuna" za djecu predškolske dobi i osnovnoškolce u literarnom i likovnom izričaju.

Prosudbeno povjerenstvo koje čine Tomislav Božiček, župnik  i članovi Nataša Kralj, Martina Horvat, Vlatka Železnjak, Helga Novak, Renata Treska, Gabrijela Maltar i  Blaženka Hunjadi Bašek  izrazito su zadovoljni odazivom djece na koji se javilo 130 kandidata. Kriterij odabira radova bila je dječja kreativnost, originalnost izbora teme i dječja neposrednost. Na natječaj se javila i naša škola.  Učenica 6. b razreda naše škole, Ines Oršuš, na natječaju je osvojila drugo mjesto sa svojim likovnim radom „Sveti Antun“.

Svečana dodjela nagrada, priznanja i pohvalnica održat će se na blagdan Antunova u četvrtak, 13. lipnja 2019. godine u crkvu sv. Antuna Padovanskog  Čakovec Jug u 17.00 sati.

Čestitamo Ines i njezinoj mentorici Idi Domišljanović.

objavio: Jasmina Balog   datum: 11. 6. 2019.

« Prosinac 2020 »

03.12.2020. 14:52
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET, u sklopu II. faze programa "e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u svrhu stvaranja digitalno zrelih škola za 21. stoljeće", ... The post Nabava usluga testiranja pristupačnosti sadržaja i usluga u sklopu II. faze programa ,,e-Škole" appeared first on CARNET .

03.12.2020. 08:01
VAZNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju Licko-senjske zupanije
Postovani, Uslijed prekida opskrbe elektricnom energijom nasih uredjaja u zupanijskom cvoristu u Gospicu, doslo je do prekida mrezne povezanosti prema ustanovama na podrucju Licko-senjske zupanije. Za sad jos nismo dobili ... The post VAZNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju Licko-senjske zupanije appeared first on CARNET .

30.11.2020. 02:01
INFO Ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju Istarske zupanije
Postovani, Oko 23 sata je ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju Istarske zupanije. Ne ocekujemo nove prekide. Zahvaljujemo na razumjevanju. Srdacan pozdrav, — Mrezni operativni centar (Network Operations Center) Odjel ... The post INFO Ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju Istarske zupanije appeared first on CARNET .