Obilježili Dane kruha i zahvalnosti za plodove zemlje

Kao i svake godine i ovog smo listopada u našoj školi obilježili Dane kruha i zahvalnosti za plodove zemlje. Dan kruha obilježili smo kratkim prigodnim programom u holu škole u petak 18. listopada i to učenici nižih razreda za vrijeme velikog odmora u popodnevnoj smjeni.

Za tu prigodu  vjeroučiteljica Sandra Katić i učiteljica Zvonka Rakuša pripremile su stol s kojeg se širio miris kruha, peciva, kolača i plodova zemlje, a učiteljica Marija Šobak Potočnjak pobrinula za glazbeni dio programa.

Na Dan kruha posjetio nas je i naš župnik, velečasni Ivan Munđar, koji je pozdravio sve prisutne te je molitvom zazvao Božji blagoslov na sve donesene darove.

Fotografije pogledajte u foto-galeriji.

objavio: Jasmina Balog   datum: 28. 10. 2019.

« Prosinac 2020 »

03.12.2020. 14:52
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET, u sklopu II. faze programa "e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u svrhu stvaranja digitalno zrelih škola za 21. stoljeće", ... The post Nabava usluga testiranja pristupačnosti sadržaja i usluga u sklopu II. faze programa ,,e-Škole" appeared first on CARNET .

03.12.2020. 08:01
VAZNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju Licko-senjske zupanije
Postovani, Uslijed prekida opskrbe elektricnom energijom nasih uredjaja u zupanijskom cvoristu u Gospicu, doslo je do prekida mrezne povezanosti prema ustanovama na podrucju Licko-senjske zupanije. Za sad jos nismo dobili ... The post VAZNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju Licko-senjske zupanije appeared first on CARNET .

30.11.2020. 02:01
INFO Ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju Istarske zupanije
Postovani, Oko 23 sata je ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju Istarske zupanije. Ne ocekujemo nove prekide. Zahvaljujemo na razumjevanju. Srdacan pozdrav, — Mrezni operativni centar (Network Operations Center) Odjel ... The post INFO Ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju Istarske zupanije appeared first on CARNET .