Nagrađena Ana Marija na natjecanju „Europa u školi“

Europski dom Zagreb i Europski pokret Hrvatska proveli su 25. godinu zaredom natjecanje „Europa u školi“ na razine Republike Hrvatske. Cilj da mladi što bolje upoznaju Europu te zauzmu pozitivne stavove o zajednici država kojoj je Hrvatska pristupila 2013. godine. Naziv ovogodišnjeg natjecanja bio je „YOUrope: Radi se o tebi, 2019. godina Europskih izbora“, a mladi su se natjecali u glazbenom, likovnom i literarnom izričaju.

U dobnoj kategoriji od 5. do 8. razreda osnovne škole, na temu „Pametni europski izumitelji“ nagrađena je Ana Marija Bogdan, učenica 5. a razreda naše škole. Povodom proslave Dana Europe za nagrađene učenike i mentore priređena je svečanost uručenja nagrada natjecanja „Europa u školi“ u četvrtak 9. svibnja u Europskom domu u Zagrebu. Čestitamo Ana Mariji i njezinoj mentorici učiteljici Idi Domišljanović!

objavio: Jasmina Balog   datum: 9. 5. 2019.

« Prosinac 2020 »

03.12.2020. 14:52
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET, u sklopu II. faze programa "e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u svrhu stvaranja digitalno zrelih škola za 21. stoljeće", ... The post Nabava usluga testiranja pristupačnosti sadržaja i usluga u sklopu II. faze programa ,,e-Škole" appeared first on CARNET .

03.12.2020. 08:01
VAZNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju Licko-senjske zupanije
Postovani, Uslijed prekida opskrbe elektricnom energijom nasih uredjaja u zupanijskom cvoristu u Gospicu, doslo je do prekida mrezne povezanosti prema ustanovama na podrucju Licko-senjske zupanije. Za sad jos nismo dobili ... The post VAZNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju Licko-senjske zupanije appeared first on CARNET .

30.11.2020. 02:01
INFO Ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju Istarske zupanije
Postovani, Oko 23 sata je ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju Istarske zupanije. Ne ocekujemo nove prekide. Zahvaljujemo na razumjevanju. Srdacan pozdrav, — Mrezni operativni centar (Network Operations Center) Odjel ... The post INFO Ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju Istarske zupanije appeared first on CARNET .