NA MEĐUNARODNOM NATJEČAJU OD MNOŠTVA RADOVA IZ 9 EUROPSKIH ZEMALJA, LIKOVNI URADAK NAŠEG MIROSLAVA NA 3. MJESTU

VIII likovno-literarno-novinarskim natječajem Bogatstvo različitosti želi se potaknuti djecu na raspravu o temama suživota s drugima i drukčijima te razvijanje solidarnosti i povezivanje s vršnjacima iz različitih krajeva.

Tema ovogodišnjeg natječaja je Nijedno prijateljstvo nije slučajno.

Likovni uradak našeg Miroslava Oršuša iz 5.a razreda u kombiniranoj tehnici „Prijateljstvo u knjižnici“ na odličnom 3.mjestu u Vojvodini možete pogledati na fotografiji uz objavu te pod opširnije.

Čestitamo Miroslavu i njegovoj mentorici učiteljici Idi Domišljanović! Bravo!! 😊

Likovni rad učenika Miroslava Oršuša osvojio treće mjesto na međunarodnom natječaju.

objavio: Jasmina Balog   datum: 5. 6. 2020.

« Prosinac 2020 »

03.12.2020. 14:52
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET, u sklopu II. faze programa "e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u svrhu stvaranja digitalno zrelih škola za 21. stoljeće", ... The post Nabava usluga testiranja pristupačnosti sadržaja i usluga u sklopu II. faze programa ,,e-Škole" appeared first on CARNET .

03.12.2020. 08:01
VAZNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju Licko-senjske zupanije
Postovani, Uslijed prekida opskrbe elektricnom energijom nasih uredjaja u zupanijskom cvoristu u Gospicu, doslo je do prekida mrezne povezanosti prema ustanovama na podrucju Licko-senjske zupanije. Za sad jos nismo dobili ... The post VAZNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju Licko-senjske zupanije appeared first on CARNET .

30.11.2020. 02:01
INFO Ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju Istarske zupanije
Postovani, Oko 23 sata je ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju Istarske zupanije. Ne ocekujemo nove prekide. Zahvaljujemo na razumjevanju. Srdacan pozdrav, — Mrezni operativni centar (Network Operations Center) Odjel ... The post INFO Ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju Istarske zupanije appeared first on CARNET .