Oslikana glazbena učionica i hodnik

"Kad se mnogo malih složi,

Tad se snaga sto put množi."

Vrijedni i kreativni učenici likovne grupe oslikali su tematski učionicu glazbene kulture. Uz pomoć mentorice Ide Domišljanović učionica je postala vedar i obojan prostor u kojem se učenici osjećaju bolje. Osim edukativnog karaktera ovako oslikani zidovi daju iznimno snažan identitet prostoru. Učenici sami oslikavaju interijer u kojem borave i u kojem se žele osjećati ugodnije i motiviranije.

Osim učionice glazbene kulture oslikan je i hodnik pored učionica za produženi boravak. Zid na kojem su učenici likovne grupe oslikali Bajku odiše veseljem, toplinom, čarolijom i motivacijskim porukama.

Ponosna na svoje učenike učiteljica Ida navodi kako je divno raditi s učenicima takve volje i motivacije.

Fotografije pogledajte u foto-galeriji.

objavio: Jasmina Balog   datum: 11. 4. 2019.

« Prosinac 2020 »

03.12.2020. 14:52
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET, u sklopu II. faze programa "e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u svrhu stvaranja digitalno zrelih škola za 21. stoljeće", ... The post Nabava usluga testiranja pristupačnosti sadržaja i usluga u sklopu II. faze programa ,,e-Škole" appeared first on CARNET .

03.12.2020. 08:01
VAZNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju Licko-senjske zupanije
Postovani, Uslijed prekida opskrbe elektricnom energijom nasih uredjaja u zupanijskom cvoristu u Gospicu, doslo je do prekida mrezne povezanosti prema ustanovama na podrucju Licko-senjske zupanije. Za sad jos nismo dobili ... The post VAZNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju Licko-senjske zupanije appeared first on CARNET .

30.11.2020. 02:01
INFO Ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju Istarske zupanije
Postovani, Oko 23 sata je ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju Istarske zupanije. Ne ocekujemo nove prekide. Zahvaljujemo na razumjevanju. Srdacan pozdrav, — Mrezni operativni centar (Network Operations Center) Odjel ... The post INFO Ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju Istarske zupanije appeared first on CARNET .