Josipa među najboljima na natječaju "Mala ilirska škola Ivan Krizmanić"

Općinska knjižnica i čitaonica Marija Bistrica pod pokroviteljstvom Krapinsko-zagorske županije i uz potporu Ministarstva znanosti i obrazovanja i ove godine, treći puta zaredom, organizirala je "Malu ilirsku škola Ivan Krizmanić'', čija je završnica održana u petak 11. listopada.

Ovogodišnja tema likovno-literarnog natječaja Male ilirske škole „Ivan Krizmanić“ bila je Ze(n)leni gaj, a zadana forma haiga, koja objedinjuje sliku i haiku poeziju. Na natječaj je ukupno pristiglo 119 radova iz 19 škole iz cijele Hrvatske. Ukupno su dodijeljene 24 nagrade. Nagrađeni radovi (i još neki) našli su se i u prigodnom zborniku, uz popis svih učenika, koji su se javili na natječaj. U stručnom sudu bili su predsjednica Dubravka Težak, te Ivančica Tomorad, Anita Klemar, Ljiljana Cvetko te Ana Kaić Lacković.

Među nagrađenima je i naša Josipa Foder iz 7. a razreda osvojivši 3. mjesto u kategoriji 5. i 6. razreda za stvaralački likovni izraz. Čestitamo Josipi i njezino mentorici Idi Domišljanović.

Fotografije: Ida Domišljanović, www.zagorje.com

objavio: Jasmina Balog   datum: 14. 10. 2019.

« Prosinac 2020 »

03.12.2020. 14:52
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET, u sklopu II. faze programa "e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u svrhu stvaranja digitalno zrelih škola za 21. stoljeće", ... The post Nabava usluga testiranja pristupačnosti sadržaja i usluga u sklopu II. faze programa ,,e-Škole" appeared first on CARNET .

03.12.2020. 08:01
VAZNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju Licko-senjske zupanije
Postovani, Uslijed prekida opskrbe elektricnom energijom nasih uredjaja u zupanijskom cvoristu u Gospicu, doslo je do prekida mrezne povezanosti prema ustanovama na podrucju Licko-senjske zupanije. Za sad jos nismo dobili ... The post VAZNO Prekid mrezne povezanosti na podrucju Licko-senjske zupanije appeared first on CARNET .

30.11.2020. 02:01
INFO Ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju Istarske zupanije
Postovani, Oko 23 sata je ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju Istarske zupanije. Ne ocekujemo nove prekide. Zahvaljujemo na razumjevanju. Srdacan pozdrav, — Mrezni operativni centar (Network Operations Center) Odjel ... The post INFO Ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju Istarske zupanije appeared first on CARNET .