IZABRANA PREDSJEDNICA, ZAMJENICA I TAJNIK VIJEĆA UČENIKA

18.11.2016.g. na drugom sastanku Vijeća učenika provedeni su predsjednički izbori.  Kandidati za predsjednika u dvogodišnjem mandatu bili su : Brendon Oršuš (5.b), Romeo Horvat (5.d), Nino Ignac (7.a), Lana Vinković (7.b) i Elena Tomašić (7.b). Koordinator izbora bila je pedagoginja Koraljka Bendelja. Nakon utvrđenog kvoruma  prisutnih vijećnika  ustanovljeno  je da se Romeo Horvat nije pojavio na početku sastanka te su vijećnici izglasali da više nije u kandidaturi. Preostalih četvero kandidata predstavilo se vijećnicima. Nakon toga izabrano je izborno povjerenstvo u sastavu: Valentina Zanjko - predsjednica, David Tušek i Mateo Pec članovi. Zadaci su im bili sljedeći: utvrditi po registru birača broj prisutnih, podijeliti biračke listiće, pratiti valjanost ubacivanja listića u glasačku kutiju,  prebrojiti glasove i proglasiti predsjednika, zamjenika i tajnika (zapisničara). Nakon prebrojenih  glasova uvjerljivo je pobijedila Elena Tomašić. Budući da su Lana Vinković i Nino Ignac imali isti broj glasova, vijećnici su javnim glasovanjem izglasavali zamjenika predsjednici. Lana Vinković dobila je veći broj glasova i postala zamjenica predsjednice, dok je Nino Ignac postao tajnik (zapisničar). Mandat predsjednici, zamjenici i tajniku traje dvije godine.

Fotografiju izabranih voditelja i cijelog sastava Vijeća učenika pogledajte pod opširnije.

objavio: Koraljka Bendelja Dražen Oletić   datum: 23. 11. 2016.

« Listopad 2017 »

17.10.2017. 09:51
Prijavite se na radionicu „e-Škole scenariji poučavanja: ideje za suvremenu primjenu IKT-a u nastavi“
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet poziva sve zainteresirane nastavnike na prijavu i sudjelovanje na radionici pod nazivom „e-Škole scenariji poučavanja: ideje za suvremenu primjenu IKT-a u nastavi“.

13.10.2017. 15:35
Održan drugi TeachMeet u sklopu projekta „e-Škole“
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet održala je danas drugi TeachMeet, susret nastavnika koji aktivno sudjeluju u okviru zajednice praktičara, organizirane u sklopu provedbe nacionalnog pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“.

12.10.2017. 10:32
e-Škole na Europskom tjednu regija i gradova
Pod geslom „Regije i gradovi rade na boljoj budućnosti“ u Bruxellesu se od 9. do 12. listopada 2017. godine održao Europski tjedan regija i gradova u okviru kojeg su organizirane brojne radne sjednice, radionice i paneli za gotovo 6000 sudionika iz svih zemalja EU.