IZABRANA PREDSJEDNICA, ZAMJENICA I TAJNIK VIJEĆA UČENIKA

18.11.2016.g. na drugom sastanku Vijeća učenika provedeni su predsjednički izbori.  Kandidati za predsjednika u dvogodišnjem mandatu bili su : Brendon Oršuš (5.b), Romeo Horvat (5.d), Nino Ignac (7.a), Lana Vinković (7.b) i Elena Tomašić (7.b). Koordinator izbora bila je pedagoginja Koraljka Bendelja. Nakon utvrđenog kvoruma  prisutnih vijećnika  ustanovljeno  je da se Romeo Horvat nije pojavio na početku sastanka te su vijećnici izglasali da više nije u kandidaturi. Preostalih četvero kandidata predstavilo se vijećnicima. Nakon toga izabrano je izborno povjerenstvo u sastavu: Valentina Zanjko - predsjednica, David Tušek i Mateo Pec članovi. Zadaci su im bili sljedeći: utvrditi po registru birača broj prisutnih, podijeliti biračke listiće, pratiti valjanost ubacivanja listića u glasačku kutiju,  prebrojiti glasove i proglasiti predsjednika, zamjenika i tajnika (zapisničara). Nakon prebrojenih  glasova uvjerljivo je pobijedila Elena Tomašić. Budući da su Lana Vinković i Nino Ignac imali isti broj glasova, vijećnici su javnim glasovanjem izglasavali zamjenika predsjednici. Lana Vinković dobila je veći broj glasova i postala zamjenica predsjednice, dok je Nino Ignac postao tajnik (zapisničar). Mandat predsjednici, zamjenici i tajniku traje dvije godine.

Fotografiju izabranih voditelja i cijelog sastava Vijeća učenika pogledajte pod opširnije.

objavio: Koraljka Bendelja Dražen Oletić   datum: 23. 11. 2016.

« Kolovoz 2017 »

02.08.2017. 12:50
Poziv na prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima
Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet priprema provedbu postupka javne nabave za „Nabavu visokodostupnog sustava za upravljanje API pozivima u pilot projektu “e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)”.

10.07.2017. 13:05
Ministrica Divjak dala podršku projektu e-Škole
Zahvaljujući pilot projektu „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“, 151 škola će od jeseni biti spremna za primjenu modernijeg poučavanja koje će obilovati novim sadržajima i mogućnostima, rečeno je danas na predstavljanju dosadašnjih rezultata ovog projekta kojeg provodi Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet.

01.07.2017. 14:56
Ispunite upitnik o digitalnim kompetencijama u okviru projekta CRISS
U siječnju 2017. godine započeo je CRISS (Demonstration of a scalable and cost-effective cloud-based digital learning infrastructure through the Certification of digital competences in primary and secondary schools) projekt iz programa Europske unije Obzor 2020.