OBAVIJEST RODITELJIMA - UDŽBENICI ZA ŠKOLSKU GODINU 2016./2017.

Učenici će i ove godine dobiti besplatne obvezne udžbenike za sljedeću školsku godinu. Udžbenici će se moći preuzeti prije početka školske godine s obzirom da pojedine komplete treba dopuniti pojedinim udžbenicima koji nedostaju. Obavijest o datumu i vremenu preuzimanja udžbenika bit će na vrijeme dostupna.

Radne bilježnice roditelji nabavljaju samostalno.

Popisi potrebnih radnih bilježnica za svaki razred izloženi su kod glavnog ulaza u školu, a mogu se pogledati i ispisati iz priloženog popisa udžbenika koji se koriste u OŠ Kuršanec. Osim toga, svaki učenik će dobiti popis radnih bilježnica (i radnih udžbenika) koje mora samostalno nabaviti.

Pojedini udžbenici u nižim razredima su radni te nisu upotrebljivi. Radne udžbenike roditelji također nabavljaju samostalno, osim za učenike prvog razreda.

Učenici prvog razreda dobivaju komplete udžbenika, uključujući i radne udžbenike.

Radni udžbenici:

PČELICA POČETNICA - I. DIO : za 1. razred osnovne škole + slovarica  (Sonja Ivić, Marija Krmpotić-Dabo)

PČELICA POČETNICA - II. DIO : za 1. razred osnovne škole + listići (Sonja Ivić, Marija Krmpotić-Dabo)

MOJ SRETNI BROJ 1 : udžbenik matematike s višemedijskim nastavnim materijalima u prvom razredu osnovne škole (Dubravka Miklec, Graciella Prtajin, Sanja Jakovljević Rogić)

MOJ SRETNI BROJ 2 : udžbenik matematike s višemedijskim nastavnim materijalima u drugom razredu osnovne škole (Dubravka Miklec, Graciella Prtajin, Sanja Jakovljević Rogić)

DIP IN 3 : udžbenik engleskog jezika s višemedijskim nastavnim materijalima u trećem razredu osnovne škole - 3. godina učenja (Maja Mardešić)

MOJ SRETNI BROJ 3 : udžbenik matematike s višemedijskim nastavnim materijalima u trećem razredu osnovne škole (Dubravka Miklec, Sanja Jakovljević Rogić, Graciella Prtajin, Sandra Binder, Nataša Mesaroš Grgurić, Julija Vejić)

SLOVO PO SLOVO 3 - 1. POLUGODIŠTE : integrirani radni udžbenik hrvatskog jezika i književnosti u trećem razredu osnovne škole (Terezija Zokić, Benita Vladušić)

SLOVO PO SLOVO 3 - 2. POLUGODIŠTE : integrirani radni udžbenik hrvatskog jezika i književnosti u trećem razredu osnovne škole (Terezija Zokić, Benita Vladušić)

MOJ SRETNI BROJ 4 : udžbenik matematike s višemedijskim nastavnim materijalima u četvrtom razredu osnovne škole (Dubravka Miklec, Sanja Jakovljević Rogić, Graciella Prtajin, Sandra Binder, Nataša Mesaroš Grgurić, Julija Vejić)

DIP IN 4 : udžbenik engleskog jezika s višemedijskim nastavnim materijalima u četvrtom razredu osnovne škole - 4. godina učenja (Suzana Ban, Dubravka Blažić)

« Kolovoz 2018 »

02.08.2018. 13:06
Pilot projektom e-Škole započela digitalna transformacija škola u Hrvatskoj
Škole koje sudjeluju u CARNET-ovom pilot projektu "e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola" značajno su napredovale u primjeni digitalnih tehnologija, pokazuju rezultati završnog vrednovanja digitalne zrelosti škola koje su CARNET i Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu (FOI), akademski partner na projektu, proveli u razdoblju od veljače do travnja ove godine.

18.07.2018. 12:28
Svečano potpisan Ugovor o dodjeli bespovratnih sredstava za strateški projekt Hrvatski znanstveni i obrazovni oblak (HR-ZOO)
U srijedu, 18. srpnja 2018. godine u Ministarstvu znanosti i obrazovanja potpisan je Ugovor o dodjeli bespovratnih sredstava za strateški projekt „Hrvatski znanstveni i obrazovni oblak (HR-ZOO)", referentnog broja KK.01.1.1.08.0001, u okviru „Operativnog programa Konkurentnost i kohezija 2014. -2020."

02.07.2018. 10:31
Ministarstvo znanosti i obrazovanja, CARNET i UNESCO surađuju u pripremi Strategije digitalne zrelosti škola
U sklopu provedbe projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)“ u Zagrebu se, od 2. do 4. srpnja 2018. godine, održava posljednja radionica Povjerenstva za izradu Strategije digitalne zrelosti škola. Radionicu organizira Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET kao nositelj pilot projekta e-Škole, u suradnji s Ministarstvom znanosti i obrazovanja te stručnjacima iz UNESCO-a.