OBAVIJEST RODITELJIMA - UDŽBENICI ZA ŠKOLSKU GODINU 2016./2017.

Učenici će i ove godine dobiti besplatne obvezne udžbenike za sljedeću školsku godinu. Udžbenici će se moći preuzeti prije početka školske godine s obzirom da pojedine komplete treba dopuniti pojedinim udžbenicima koji nedostaju. Obavijest o datumu i vremenu preuzimanja udžbenika bit će na vrijeme dostupna.

Radne bilježnice roditelji nabavljaju samostalno.

Popisi potrebnih radnih bilježnica za svaki razred izloženi su kod glavnog ulaza u školu, a mogu se pogledati i ispisati iz priloženog popisa udžbenika koji se koriste u OŠ Kuršanec. Osim toga, svaki učenik će dobiti popis radnih bilježnica (i radnih udžbenika) koje mora samostalno nabaviti.

Pojedini udžbenici u nižim razredima su radni te nisu upotrebljivi. Radne udžbenike roditelji također nabavljaju samostalno, osim za učenike prvog razreda.

Učenici prvog razreda dobivaju komplete udžbenika, uključujući i radne udžbenike.

Radni udžbenici:

PČELICA POČETNICA - I. DIO : za 1. razred osnovne škole + slovarica  (Sonja Ivić, Marija Krmpotić-Dabo)

PČELICA POČETNICA - II. DIO : za 1. razred osnovne škole + listići (Sonja Ivić, Marija Krmpotić-Dabo)

MOJ SRETNI BROJ 1 : udžbenik matematike s višemedijskim nastavnim materijalima u prvom razredu osnovne škole (Dubravka Miklec, Graciella Prtajin, Sanja Jakovljević Rogić)

MOJ SRETNI BROJ 2 : udžbenik matematike s višemedijskim nastavnim materijalima u drugom razredu osnovne škole (Dubravka Miklec, Graciella Prtajin, Sanja Jakovljević Rogić)

DIP IN 3 : udžbenik engleskog jezika s višemedijskim nastavnim materijalima u trećem razredu osnovne škole - 3. godina učenja (Maja Mardešić)

MOJ SRETNI BROJ 3 : udžbenik matematike s višemedijskim nastavnim materijalima u trećem razredu osnovne škole (Dubravka Miklec, Sanja Jakovljević Rogić, Graciella Prtajin, Sandra Binder, Nataša Mesaroš Grgurić, Julija Vejić)

SLOVO PO SLOVO 3 - 1. POLUGODIŠTE : integrirani radni udžbenik hrvatskog jezika i književnosti u trećem razredu osnovne škole (Terezija Zokić, Benita Vladušić)

SLOVO PO SLOVO 3 - 2. POLUGODIŠTE : integrirani radni udžbenik hrvatskog jezika i književnosti u trećem razredu osnovne škole (Terezija Zokić, Benita Vladušić)

MOJ SRETNI BROJ 4 : udžbenik matematike s višemedijskim nastavnim materijalima u četvrtom razredu osnovne škole (Dubravka Miklec, Sanja Jakovljević Rogić, Graciella Prtajin, Sandra Binder, Nataša Mesaroš Grgurić, Julija Vejić)

DIP IN 4 : udžbenik engleskog jezika s višemedijskim nastavnim materijalima u četvrtom razredu osnovne škole - 4. godina učenja (Suzana Ban, Dubravka Blažić)

« Studeni 2017 »

17.11.2017. 11:45
Danas se obilježava 25. rođendan interneta u Republici Hrvatskoj
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet, Sveučilišni računski centar Sveučilišta u Zagrebu i Središnji državni ured za razvoj digitalnog društva u petak, 17. studenoga 2017. godine obilježavaju 25 godina interneta u Republici Hrvatskoj. Svečanost se održava pod pokroviteljstvom Predsjednice Republike Hrvatske i Ministarstva znanosti i obrazovanja Republike Hrvatske.

15.11.2017. 16:27
CARNetu i Srcu dodijeljene Povelje Republike Hrvatske
Odlukom predsjednice Republike Hrvatske gospođe Kolinde Grabar Kitarović, Hrvatskoj akademskoj i istraživačkoj mreži – CARNet i Sveučilišnom računskom centru (Srce) Sveučilišta u Zagrebu dodijeljene su danas Povelje Republike Hrvatske.

10.11.2017. 13:58
Završio CUC 2017, najveća nacionalna konferencija o obrazovanju
U Dubrovniku je danas zatvorena 19. CARNetova korisnička konferencija CUC 2017 – najveća konferencija o obrazovanju u Republici Hrvatskoj. Gotovo 1.100 sudionika, od čega 650 učitelja, pratilo je CARNetovu konferenciju koja se ove godine održala pod nazivom “Povezani znanjem (… 25 godina)“.