OBAVIJEST RODITELJIMA - UDŽBENICI ZA ŠKOLSKU GODINU 2016./2017.

Učenici će i ove godine dobiti besplatne obvezne udžbenike za sljedeću školsku godinu. Udžbenici će se moći preuzeti prije početka školske godine s obzirom da pojedine komplete treba dopuniti pojedinim udžbenicima koji nedostaju. Obavijest o datumu i vremenu preuzimanja udžbenika bit će na vrijeme dostupna.

Radne bilježnice roditelji nabavljaju samostalno.

Popisi potrebnih radnih bilježnica za svaki razred izloženi su kod glavnog ulaza u školu, a mogu se pogledati i ispisati iz priloženog popisa udžbenika koji se koriste u OŠ Kuršanec. Osim toga, svaki učenik će dobiti popis radnih bilježnica (i radnih udžbenika) koje mora samostalno nabaviti.

Pojedini udžbenici u nižim razredima su radni te nisu upotrebljivi. Radne udžbenike roditelji također nabavljaju samostalno, osim za učenike prvog razreda.

Učenici prvog razreda dobivaju komplete udžbenika, uključujući i radne udžbenike.

Radni udžbenici:

PČELICA POČETNICA - I. DIO : za 1. razred osnovne škole + slovarica  (Sonja Ivić, Marija Krmpotić-Dabo)

PČELICA POČETNICA - II. DIO : za 1. razred osnovne škole + listići (Sonja Ivić, Marija Krmpotić-Dabo)

MOJ SRETNI BROJ 1 : udžbenik matematike s višemedijskim nastavnim materijalima u prvom razredu osnovne škole (Dubravka Miklec, Graciella Prtajin, Sanja Jakovljević Rogić)

MOJ SRETNI BROJ 2 : udžbenik matematike s višemedijskim nastavnim materijalima u drugom razredu osnovne škole (Dubravka Miklec, Graciella Prtajin, Sanja Jakovljević Rogić)

DIP IN 3 : udžbenik engleskog jezika s višemedijskim nastavnim materijalima u trećem razredu osnovne škole - 3. godina učenja (Maja Mardešić)

MOJ SRETNI BROJ 3 : udžbenik matematike s višemedijskim nastavnim materijalima u trećem razredu osnovne škole (Dubravka Miklec, Sanja Jakovljević Rogić, Graciella Prtajin, Sandra Binder, Nataša Mesaroš Grgurić, Julija Vejić)

SLOVO PO SLOVO 3 - 1. POLUGODIŠTE : integrirani radni udžbenik hrvatskog jezika i književnosti u trećem razredu osnovne škole (Terezija Zokić, Benita Vladušić)

SLOVO PO SLOVO 3 - 2. POLUGODIŠTE : integrirani radni udžbenik hrvatskog jezika i književnosti u trećem razredu osnovne škole (Terezija Zokić, Benita Vladušić)

MOJ SRETNI BROJ 4 : udžbenik matematike s višemedijskim nastavnim materijalima u četvrtom razredu osnovne škole (Dubravka Miklec, Sanja Jakovljević Rogić, Graciella Prtajin, Sandra Binder, Nataša Mesaroš Grgurić, Julija Vejić)

DIP IN 4 : udžbenik engleskog jezika s višemedijskim nastavnim materijalima u četvrtom razredu osnovne škole - 4. godina učenja (Suzana Ban, Dubravka Blažić)

« Rujan 2017 »

22.09.2017. 09:29
Webinar: The Complete Beginner’s Guide to Interactive Student Notebooks
U četvrtak, 28. rujna 2017. godine od 19 do 20 sati Hrvatsko udruženje profesora engleskog u suradnji s CARNetom održat će webinar pod nazivom The Complete Beginner’s Guide to Interactive Student Notebooks. Webinar je prvenstveno namijenjen učiteljima i nastavnicima engleskog jezika, ali i učiteljima i nastavnicima drugih predmeta koji bi htjeli promijeniti praksu korištenja uobičajenih bilježnica u svojoj nastavi.

21.09.2017. 13:47
CARNet potpisao ugovor za izradu 72 e-lektire
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet u sklopu nacionalnog pilot projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“ potpisala je Ugovor o nabavi usluge izrade 72 e-lektire. Ugovor je potpisan s dobavljačem Bulaja naklada d.o.o., a potpisali su ga ravnatelj CARNeta Goran Kezunović i direktor Bulaja naklade d.o.o. Zvonimir Bulaja.

15.09.2017. 13:39
Razvoj generičkih kompetencija učenika u projektu ATS2020
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet poziva sve zainteresirane na prezentaciju pokusne primjene modela projekta ATS2020 (Assesment of Transversal Skills 2020), koja će se održati u petak 22. rujna 2017. godine u prostorijama CARNeta, Josipa Marohnića 5, Zagreb.