OBAVIJEST RODITELJIMA - UDŽBENICI ZA ŠKOLSKU GODINU 2016./2017.

Učenici će i ove godine dobiti besplatne obvezne udžbenike za sljedeću školsku godinu. Udžbenici će se moći preuzeti prije početka školske godine s obzirom da pojedine komplete treba dopuniti pojedinim udžbenicima koji nedostaju. Obavijest o datumu i vremenu preuzimanja udžbenika bit će na vrijeme dostupna.

Radne bilježnice roditelji nabavljaju samostalno.

Popisi potrebnih radnih bilježnica za svaki razred izloženi su kod glavnog ulaza u školu, a mogu se pogledati i ispisati iz priloženog popisa udžbenika koji se koriste u OŠ Kuršanec. Osim toga, svaki učenik će dobiti popis radnih bilježnica (i radnih udžbenika) koje mora samostalno nabaviti.

Pojedini udžbenici u nižim razredima su radni te nisu upotrebljivi. Radne udžbenike roditelji također nabavljaju samostalno, osim za učenike prvog razreda.

Učenici prvog razreda dobivaju komplete udžbenika, uključujući i radne udžbenike.

Radni udžbenici:

PČELICA POČETNICA - I. DIO : za 1. razred osnovne škole + slovarica  (Sonja Ivić, Marija Krmpotić-Dabo)

PČELICA POČETNICA - II. DIO : za 1. razred osnovne škole + listići (Sonja Ivić, Marija Krmpotić-Dabo)

MOJ SRETNI BROJ 1 : udžbenik matematike s višemedijskim nastavnim materijalima u prvom razredu osnovne škole (Dubravka Miklec, Graciella Prtajin, Sanja Jakovljević Rogić)

MOJ SRETNI BROJ 2 : udžbenik matematike s višemedijskim nastavnim materijalima u drugom razredu osnovne škole (Dubravka Miklec, Graciella Prtajin, Sanja Jakovljević Rogić)

DIP IN 3 : udžbenik engleskog jezika s višemedijskim nastavnim materijalima u trećem razredu osnovne škole - 3. godina učenja (Maja Mardešić)

MOJ SRETNI BROJ 3 : udžbenik matematike s višemedijskim nastavnim materijalima u trećem razredu osnovne škole (Dubravka Miklec, Sanja Jakovljević Rogić, Graciella Prtajin, Sandra Binder, Nataša Mesaroš Grgurić, Julija Vejić)

SLOVO PO SLOVO 3 - 1. POLUGODIŠTE : integrirani radni udžbenik hrvatskog jezika i književnosti u trećem razredu osnovne škole (Terezija Zokić, Benita Vladušić)

SLOVO PO SLOVO 3 - 2. POLUGODIŠTE : integrirani radni udžbenik hrvatskog jezika i književnosti u trećem razredu osnovne škole (Terezija Zokić, Benita Vladušić)

MOJ SRETNI BROJ 4 : udžbenik matematike s višemedijskim nastavnim materijalima u četvrtom razredu osnovne škole (Dubravka Miklec, Sanja Jakovljević Rogić, Graciella Prtajin, Sandra Binder, Nataša Mesaroš Grgurić, Julija Vejić)

DIP IN 4 : udžbenik engleskog jezika s višemedijskim nastavnim materijalima u četvrtom razredu osnovne škole - 4. godina učenja (Suzana Ban, Dubravka Blažić)

« Studeni 2020 »

26.11.2020. 15:13
Istraživanje tržišta – Nabava Aplikacije za upravljanje školskom mrežom
U sklopu II. faze programa ,,e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u svrhu stvaranja digitalno zrelih škola za 21. stoljeće" Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNET ... The post Istraživanje tržišta – Nabava Aplikacije za upravljanje školskom mrežom appeared first on CARNET .

25.11.2020. 23:01
INFO Najava radova u Puli 1. 12. 2020. 00:00 – 02:00
Postovani, U utorak, 1. prosinca 2020., u vremenu od 00:00 do 02:00 sata davatelj TK usluge Hrvatski Telekom d.d. izvoditi ce radove na medjugradskoj vezi izmedju Pule i Zagreba, uslijed ... The post INFO Najava radova u Puli 1. 12. 2020. 00:00 – 02:00 appeared first on CARNET .

24.11.2020. 14:14
U jednom od najvećih slučajeva curenja podataka u povijesti više od 23 000 baza podataka postalo je javno dostupno. Za kolekciju baza se vjeruje kako je potekla s privatnog hakerskog ... The post CARNET-ov Nacionalni CERT utvrdio curenje podataka više od 47 000 korisničkih računa appeared first on CARNET .